Greitas kreditas

Greitas kreditas suteikia greitą finansinį stabilumą. Visos greitų kreditų reklamos per greitos, per dažnos ir kasdien varginančios eilinį žiūrovą, kuris tik pabudo ir net nespėjo išgerti kavos. Kodėl mums taip reikia greitos finansinės paskolos? Mūsų įnoriai tokiai laikini, todėl ir taupyti neverta. Greitam gyvenimui skirti ir greiti,o kartais dar greitesni kreditai. Taip ir judame pirmyn nuo vieno kredito prie kito. Vienu kreditu atsiskaitome už kitą. Šiuo metu gyvename beveik finansiškai nestabilioje visuomenėj. Viskas taip laikina, o pinigai kartais tokia pat reliatyvūs kaip ir laikas. Tik mes patys suteikėme jiems materialinę vertę. Tačiau be kreditų ir paskolų jau nebemoka išgyventi.

Kaip greitas kreditas pagreitina ir pagerina jūsų finansinę gerovę? Labiau nei laimės ir pripažinimo mes trokštame finansinio stabilumo. Stebėdami kaip tėvai niekaip nesusitvarko su finansinėmis problemomis, trokštame bent ateityje patys su jomis nesusidurti. Todėl mūsų planas greitai uždirbti ir greitai įsigyti. Tik skubėjimas šiuo metu mus varo į priekį. Vartojimas, pirkimas tampa daug svarbesnis už taupymą. Nes neįmanoma visą gyvenimą taupyti. Kad uždirbtume turime ir išleisti. Todėl greiti kreditai suteikia galimybę įgyvendint visas materialines svajones čia ir dabar. Nes mes galime gyventi tik čia ir dabar, kol ateitis tokia neryški ir visai išblukusi.

Labiau nei ateities mes bijome finansinio bankroto, todėl greitas kreditas čia ir dabar padeda užmiršti visas finansines baimes. Kasdien mus vilioja materialūs pasiūlymai, kelionės ir daiktai. Dažniausiai nesiryžtame, ar tiesiog pamirštame pataupyti, todėl greiti kreditai suteikia galimybę mėgautis gyvenimu čia ir dabar. Nes praėjusių dienų nesusigražinsime, o rytojus gali ir nebeateiti. Jie rytojus neateis, kodėl nepasidžiaugus šia akimirka. Tereikia palikti nerimą ir blogas mintis už nugaros. Keliaukite ir mėgaukitės gyvenimu čia ir dabar. Galvojimas apie ateitį jūsų niekur nenuves, nes svarstydami, svajodami ir dvejodami jūs stovėsite vietoje. Jei pradėsite veikti čia ir dabar, galbūt ir sulauksite taip lauktos ateities, kuri ir vėl bus čia ir dabar.

Greitas kreditas, jau tapo neatsiejama greito gyvenimo būdo dalimi. Mes neturime laiko laukti, taupyti, tik skubėti. Todėl toks skubus gyvenimo kreditas leidžia mėgautis akimirkomis, nesigailėti, nedvejoti, o veikti. Galbūt visada svajojote pamatyti Afriką, arba Australiją, tačiau niekados negalėjote sau leisti tokios prabangios kelionės. Greitieji kreditai suteikia finansinę laisvė ir galimybė gyventi akimirkomis, o ne tik svajoti. Nes svajonės dažniausiai ir lieka idėjų lygmenyje. Juk iš idėjų negyvensime ir prisiminimai apie idėjas nebus tokia malonūs. Geriausias būdas mėgautis gyvenimu- gyventi. Kiek laiko mes praleidžiame įkalinti baimėje dėl ateities. Iš tiesų ateities nėra, tik jos idėja. Šiandien gyvenimas jus stumia viena kryptimi, o rytoj galbūt judėsite visai kitur.

Kodėl man svarbus greitas kreditas suteikiama gyvenimui. Visas dienas praleisdama savo pačios mintyse nebejudu į priekį, tik galvoju apie judėjimą. Nerealizuotos idėjos, tai tiesiog nenusisekęs gyvenimas. Tam kad sektųsi, turime greitai adaptuoti ir realizuoti savo troškimus čia ir dabar. Vakar diena jau istorija, o rytojus istorija dar neparašyta, todėl rašykite istorija apie tai kas vyksta dabar prieš jūsų akis. Esamasis laikas toks paprastas ir tik dabar galite iškeliauti į išsvajotą šalį. Gyvenimas malonumais ir mėgavimasis gyvenimu akimirkose yra pats nuostabiausias. Vos tik sugrįžtate prie minčių apie ateitį, pamirštate jog gyvenate čia ir dabar. Niekas už jus gyvenimo nenugyvens, tik jūs pats esat greito gyvenimo savininkas.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>